Korunma ve Bakım 

Bu ürün işlenme aşamasından başlayarak defalarca zeytin yağı ile yağlanarak doyurulmuş ve iç-dış  yenilebilen ürünlerden yapılan sağlığa zararı bulunmayan antibakteriyel cila ile kaplanmıştır.Pürüzsüz yüzeyi ve korunma ile ürünümüzü güvenle kullanabilirsiniz.

 Ürün kullanım sıklığına bağlı olarak ihtiyaç halinde tekrar zeytin yağı ile yağlanıp istenirse cilalanabilir. Uygun bakım yapıldığı takdirde

Ürünümüz 1 yıl Garantilidir.


​​74,50TL

SATIN AL

AĞAÇ ÖZELLİLKLERİ 


​ Dış odunu gri renklidir. İç odunu türüne göre sarı ile kırmızı kahverengi arasında değişir. Kesildiği andaki rengi, havanın etkisi ile ve zamanla belirli oranda koyulaşır. Sıkı yapılı, az esnek bir ağaçtır. Kolay ve temiz işlenir. Az çeker ve az çatlar. Bol tanelidir. Bu yüzden en iyi boyanan ağaçlardandır. İyi verniklenir. Değişen hava koşullarında bile büyük dayanım gösterir. Kuruma niteliği iyidir. Böcekler ve mikroorganizmalar tarafından kolay zarar verilemez.

Kuksa Segesta Sapelli

Sapelli ağacından Segesta tasarımımız en popüler kuksalardan biridir. 7.5 cm yükseklikte, 17 cm uzunlukta, 220 ml hacimli ve ağız çapı 9.2 cm'dir.   
 

  Kavisli dış gövdesi ve ona paralel açılmış içinin yanında parmak oyuntusu ve şık sapıyla ergonomik bir kullanım sunan Segesta pürüzlüğü ile de kendine hayran bırakacak bir ürün.