KUKSA BARDAK

*** Sitemizdeki kuksaların tümü, özgün KUKSACI tasarımları olup, el işçiliğiyle Balıkesir'deki atölyemizde üretilmektedir. 

​Ahşap bardak gibi ülkemizde yeni yaygınlaşmaya başlamış bir alanda 2014 yılından bu yana edindiğimiz deneyim ve birikim ile ürünlerimizi sürekli geliştiriyor ve yenilerini ekliyoruz. Kuksa gibi kişisel bir ürünün, herkesin kendine özgü bir kuksa tasarımı olması gerektiğini düşünüyoruz. Ahşap ile kolayca kurulabilen duygusal sıcak bağın ve bardak gibi çok sık kullanılan ve taşınabilen bir üründe çok daha büyüyeceğini size özel yapılmış kuksanız ile tecrübe edebilirsiniz. Farklı ölçülerde ve ağaç türlerinde, farklı sap ve gövde yapıları ve işlemeler ile kuksaları kişiselleştiriyoruz.

 kişiye özel ürettiğimiz birçok kuksayı ve diğer işlerimizi instagram @kuksaci sayfamızda görebilirsiniz. 


Ürünlerimizi, kişiselleştirmek için ahşap yakma sanatı ile figür ve yazılar işleyebiliriz. 
Website ve instagram sayfamızda görebileceğiniz önceden işlediğimiz figürlerin yanı sıra el ile çizilmesi mümkün, kendi bulduğunuz görselleri de kuksaların istediğiniz kısmına işleyebiliriz. 
Kuksalarımıza, isim yazmada ek ücret alınmamaktadır. Yazılmasını istediğiniz ismi, kredi kartı siparişlerinizde not kısmından, eft siparişlerinizde ise whats app hattımıza mesaj ile bildirebilirsiniz. 
Yakarak işlemenin yanı sıra örneklerini görebileceğiniz sap ve tabana kişiye özel oyma işlemleri de yapıyoruz.

Kuksa modellerimizin yanında kullanılabilecek altlık, kapak, karıştırma kaşığı, paracord ip, çerezlik gibi aksesuarları da üretiyoruz. Dilediğiniz aksesuar konusunda size özel tasarım yapabilmekteyiz. Kişiye özel, farklı şekilli ve gözlü kuksa altlıkları, farklı ağaçlardan kişiye özel, eşsiz asma boncukları gibi aksesuarlar sipariş etmek isterseniz bizden mail ya da whats app hattı yolu ile bilgi alabilirsiniz.